Telefonie: nieuw systeem met terugbel-mogelijkheid

Om de service aan u te verbeteren, krijgen de gezondheidscentra een nieuwe telefooncentrale, die meer mogelijkheden biedt. In Drie Meren en Overbos is de overstap klaar in de loop van donderdag 16 juli, in Floriande in de loop van donderdag 23 juli. Alle telefoonnummers blijven hetzelfde. Alleen het keuzemenu wordt iets veranderd, dus luister goed naar het bandje voordat u een keuze maakt. Verder biedt het nieuwe systeem een terugbel-mogelijkheid. Hieronder zetten we op een rijtje wat dit voor u betekent.

Apotheek

Op dit moment verandert alleen de volgorde van het keuzemenu. We doen dit zodat de keuzenummers van de huisartsen en de apotheek hetzelfde zijn.

De telefonische bereikbaarheid van de apotheek blijft hetzelfde. U kunt ons bellen van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. Buiten deze tijden zijn wij alleen bereikbaar voor spoedgevallen.

 

Fysiotherapie 

 

Met ons nieuwe telefoonsysteem heeft u een uitgebreider keuzemenu.

Heeft u een afspraak binnen 24 uur en een vraag hierover? Of belt u voor het eerst en wilt u starten met fysiotherapie? Dan krijgt u een (wacht)tijd te horen waarin de assistent u te woord kan staan. 

Wilt u uw reeds gemaakte afspraak verzetten of heeft u andere vragen? Dan wordt u teruggebeld door de assistent. U hoeft dan niet aan de telefoon te blijven wachten. De totale wachttijd bij het terugbellen is niet langer dan wanneer u in de wachtrij zou blijven staan voor de assistent. 

 

De telefonische bereikbaarheid van de fysiotherapie blijft hetzelfde: u kunt ons maandag tot en met vrijdag bellen van 8.00 tot 10.00 uur en van 10.30  tot 12.30 uur en op maandag tot en met donderdag ook van 13.00 tot 17.00 uur. 

 

Huisartsenzorg

Met ons nieuwe telefoonsysteem wordt u teruggebeld door de assistent. U hoeft dan niet aan de telefoon te blijven en kunt ondertussen iets anders doen. Als u dat niet wilt, kunt u ook in de wachtrij blijven wachten. De totale wachttijd bij terugbellen is niet langer dan wanneer u in de wachtrij blijft. 

Kiest u voor terugbellen, dan hoort u eerst op welk telefoonnummer wij u terugbellen. Is dat niet het juiste nummer, dan kunt u een ander telefoonnummer opgeven. Vervolgens hoort u op welk tijdstip u teruggebeld wordt. Wij streven ernaar om u altijd rond de afgesproken tijd terug te bellen. 

Nieuw in het keuzemenu zijn de opties ‘Afspraak annuleren’ en ‘Uitslag bespreken’

Vervallen in het keuzemenu is de optie ‘Fysiotherapie

De telefonische bereikbaarheid van de huisartsenzorg blijft hetzelfde: u kunt ons bellen van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Tussen 12.00 en 13.30 uur zijn wij alleen bereikbaar voor spoedgevallen.

 

Wij verzoeken u altijd te bellen voor het maken van een afspraak. Aan de balie kunnen wij geen afspraken maken, omdat wij daar uw privacy niet kunnen waarborgen.

Werken bij onze gezondheidscentra of Huisartsenspoedpost?

Terugblik externe kwaliteitsaudit

Merel van Nimwegen

Linda Pronk

Veronique Huisman

Tim Jongejans

Jasper Flick

dr. René Castien

Laura de Kam

Lotte de fockert

Andreas Amons